Produkujemy drzwi z profili aluminiowych wiodących rozwiązań systemowych na rynku europejskim, znanych i stosowanych na całym świecie.

W naszej ofercie znajdują się praktycznie wszystkie typy drzwi jedno i dwuskrzydłowych, zarówno do zastosowania wewnątrz budynków, jak i w ścianach zewnętrznych. Możliwy jest wybór drzwi otwieranych do wewnątrz pomieszczenia, na zewnątrz, a także przesuwanych ręcznie lub automatycznie, drzwi harmonijkowych, wahadłowych oraz z przesunięta osią obrotu (tzw. „pivot”).

Drzwi wyposażamy w progi, zapewniające odpowiednią szczelność w określonych warunkach pogodowych lub pozbawione progu dla ułatwienia komunikacji. Do drzwi bez progu proponujemy automatycznie opuszczane listwy progowe, ukryte w dolnej części skrzydła.

Do wyboru mamy drzwi przeszklone, z szybami pojedynczymi, zespolonymi jedno lub dwukomorowymi. Indywidualnie dobieramy gatunek szkła, zależnie od oczekiwanej funkcjonalności, wzoru, stopnia przezierności, itp. Używamy szyb hartowanych i laminowanych, gwarantujących bezpieczeństwo użytkowe. Przeszklenia mogą zostać wzbogacone o szprosy ozdobne zamontowane w przestrzeni między szybami lub zostaną naklejone na zewnętrzną powierzchnię szkła.

Alternatywnie można wybrać drzwi panelowe, z rdzeniem wykonanym z materiałów o wysokiej izolacyjności (płyta PIR, PUR). Zewnętrzną powierzchnię drzwi wykańczamy panelem z blachy aluminiowej według uzgodnionego wzoru i kolorystyki. Nasze drzwi produkujemy z profili lakierowanych metodą „proszkową” w systemie QUALICOAT lub anodowanych ze znakiem jakości QUALANOD. Wybór koloru lakierowanych profili możliwy jest z użyciem palety RAL lub NCS, z rożnymi efektami wykończenia powierzchni, np.: z połyskiem, matowe lub drobne struktury. W przypadku profili z izolatorem termicznym można wybrać inny kolor po wewnętrznej i zewnętrznej stronie drzwi.

Posiadamy szeroką gamę okuć do wyboru: zawiasy nawierzchniowe skrzydełkowe, rolkowe lub zawiasy ukryte, zamki pojedyncze lub wielopunktowego ryglowania, klamki, gałki lub pochwyty, samozamykacze nawierzchniowe, podłogowe lub ukryte, oraz dodatki jak kontaktrony do połączenia z instalacją alarmową czy nawiewniki świeżego powietrza i kratki wentylacyjne. Okucia mogą być lakierowane, anodowane lub wykonane ze stali nierdzewnej, w zależności od wybranego rodzaju.

Odpowiednia konfiguracja profili, uszczelek, okuć i wypełnień pozwala na osiąganie doskonałych parametrów izolacyjności, szczególnie termicznej i akustycznej, wieloletniej trwałości i odporności na rożne warunki klimatyczne. Polecamy szczególnej uwadze produkowane przez nas drzwi funkcyjne, które są opisane w sąsiednim dziale.