Wykonywane przez nas witryny to stałe przeszklenia o dużej powierzchni, najczęściej o rozpiętości od podłogi aż do stropu, w które mogą być wkomponowane drzwi i okna.

W przypadku tego rodzaju konstrukcji realizowane są efektowne projekty, stanowiące reprezentacyjne wejścia do budynków i ozdobne portale drzwiowe, będące wizytówką właściciela budynku. Konstrukcje są też często stosowane jako ciągi lokali użytkowych (salonów, gabinetów, sklepów), zlokalizowanych na parterach budynków mieszkalnych.

Wewnątrz budynków występują jako ściany działowe, dopasowane do aranżacji pomieszczeń.

Mogą być łączone pod dowolnym kątem co daje dużą swobodę podziału przestrzeni.

Konstrukcje witryn i ścian działowych produkujemy z użyciem tych samych aluminiowych profili systemowych, z jakich powstają okna i drzwi. Czyli tak samo dysponujemy nieograniczonym wyborem kolorystyki i wypełnień w postaci szkła i nieprzeziernych paneli.

Coraz częściej przez naszych Klientów wybierane są nowoczesne przeszklenia funkcyjne, sterujące stopniem nasłoneczniania pomieszczeń, z nadrukami, kolorowymi foliami, umożliwiające wyświetlanie reklam, z funkcją grzania albo zapewniające prywatność w określonej sytuacji (czasowa zmiana przeszklenia na nieprzezierne).

Zapewniamy wysoką izolacyjność termiczną i akustyczną produkowanych przez nas witryn oraz oferujemy konstrukcje przegród o podwyższonej odporności na włamanie.